ZGŁOSZENIA - KONGRES

Idź do spisu treści

Menu główne:

ZGŁOSZENIA NA KONGRES

 Koszt Kongresu wynosi  540  zł od osoby.  Są to koszty noclegów,  wyżywienia, spotkania integracyjnego z atrakcjami,  kolacji,  przerw kawowych; wynajęcia na wyłączność centrum konferencyjnego, honorariów wykładowców. Zaznaczam, iż koszt Kongresu można rozliczyć ze środków na doskonalenie zawodowe nauczycieli.


  • Są to wstępne zgłoszenia. Można  w okresie późniejszym zmienić osoby przyjeżdżające na Kongres
  • Proszę kliknąć na link obok i wypełnić FORMULARZ GOOGLE ze zgłoszeniem. LINK 
  • OPŁATY  po zakończeniu Kongresu na podstawie faktury z odroczonem terminem płatności 7 dni.
  • Przy zgłoszeniach za pomocą FORMULARZA  zalecana przeglądarka GOOGLE.
  • Koszt noclegu  przed Kongresem i po (dodatkowych) wynosi 85 zł zakwaterowanie i śniadanie. 
  • Koszt Kongresu przy rezerwacji pokoju jednoosobowego - dopłata za jedynkę 40 zł za nocleg.  Liczba miejsc ograniczona. 
  • Można prosić o rezerwację noclegów dla grup w wybranych pensjonatach. 


Administratorem Pani/a danych osobowych jest Młodzieżwe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu (organizator Kongresu MOW) z siedzibą w 19-110 Goniądz, Plac 11 Listopada 37, e mail: sekretariat@mowgoniadz.pl Dane będą przetwarzane w celu informacyjnym, w zakresie przekazywania wiadomości o publikacjach, inicjatywach i wydarzeniach realizowanych w ramach działalności Kongresu, przez  Młodzieżwe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu (organizatora Kongresu), podanie danych jest dobrowolne.
Dane nie będą przekazywane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani do innych organizacji międzynarodowych. Administrator jednocześnie informuje, że w celu ochrony danych przed ich utratą zostały wdrożone odpowiednie procedury, w tym procedura sporządzania kopii zapasowych. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.  Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W celu uzyskania kopii swoich danych proszę kontaktować się z Administratorem Danych Osobowych. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani rozwiązać wszystkie problemy związane z danymi osobowymi we współpracy z inspektorem ochrony danych osobowych – pisząc email na adres: sekretariat@mowgoniadz.pl  Przysługuje także Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
Statystyki zbiorcze na stronę
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego